Nechte mi tu svůj email a já vám ráda pošlu nejnovější články na blogu.

Cestovní Activity Board

CestovniActivityBoard_uvod700_cmpr

Včera večer jsme s manželem přemýšleli, že bychom rádi vyrobili ještě nějaký dáreček pod stromeček pro Ondru … a protože často cestujeme, rozhodli jsme se, že na poslední chvíli vyrobíme cestovní activity board!

Připravte si …

Všechny potřebné věci jsme buď měli doma, nebo jsme je koupili v sousedním hobby marketu za pár korun. Na activity boardech je skvělé, že je můžete přizpůsobit jakémukoli věku dítěte! Inspiraci, co všechno můžete dát na activity board můžete načerpat v článku 50 + 1 aktivit pro Activity Board.

Protože je Ondrovi necelých devět měsíců, chtěli jsme, aby byl activity board především jednoduchý. To bylo to nejdůležitější pravidlo.

Naše příprava na activity board: perličky, dřevěné korálky, dřevěné kroužky, rolničky, dřevěné prkénko, světlo na baterky, kolečko, gumičky, provaz, bezpečnostní řetízek a petlice.

Tvoříme …

Tak, teďka když už máme materiál, je to hračka. K ruce si ještě připravte pilku, vrtačku, šroubovák a smirkový papír a můžeme jít na to!

Krok 1: Uřízněte prkénko o požadovaném rozměru. Protože mi chceme, aby byl náš výtvor hlavně na cesty, zvolili jsme rozměr 20 x 30 cm. (A ukázalo se, že je to úplně akorát.)

Krok 2: Důkladně celé prkénko zahlaďte smirkovým papírem, zaměřte se na hrany a rohy tak, aby všechna místa byla krásně hladká a příjemná na dotek.

Krok 3: Rozmístěte si na prkénko všechny komponenty a poznačte si tužkou místa pro vrtání či šroubky.

Závěrečný krok: A nyní již šroubujte, vrtejte, provlékejte, navlékejte a upevňujte … a dílo je hotové.

My jsme se nemohli rozhodnout, co na activity board vlastně dát a tak jsme nakonec vyrobili dva.

Jak se vám líbí? Nám moc a o to víc se těšíme, až si ho Ondrášek pod stromečkem rozbalí. Sledujte facebook S láskou, máma … podělím se s vámi o reakce 🙂

DALŠÍ PŘÍSPĚVKY NA BLOGU

Je to už pár měsíců zpátky, co jsem hledala nějaký týdenní kalendář, protože u nás začala být potřeba názorně ukázat, že něco bude zítra, něco

Pokračovat ve čtení »
Kniha Naše výlety a další časosběrné knihy

Tento článek s vámi chci sdílet už dlouho a teď konečně jsem si sedla k počítači, vytáhla své založené poznámky a dala se do psaní.

Pokračovat ve čtení »

Nedávno se mému kamarádovi narodila holčička a já jsem přemýšlela, čím malou slečnu obdarovat. Už je to delší dobu, co se snažím darovat takové věci,

Pokračovat ve čtení »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Klára Horáčková

Klára Horáčková

Jsem máma, manželka, panička, bloggerka a profesí holka ajťák, která se nadchla do Montessori přístupu, šití a tvoření. Chci s vámi sdílet radost a nadšení z hraček a pomůcek, vyrobených společně a s láskou.

KATEGORIE

Sdílejte blog s přáteli