Jsem máma!

Proč jsem začala šít? Proč jsem začala tvořit? Proč jsem začala psát? Proč chci inspirovat? Proč chci sdílet mé zkušenosti?

Jsem máma!

Jestli máte děti, tak mi jistě dáte za pravdu, že tato věta snadno odpoví na všechny otázky. V dubnu 2017 přišel na svět náš chlapeček a s ním i obrovitánský balík lásky, něhy, touhy a především inspirace. Do té doby jsem neměla ani tušení, že můžu být tak kreativní! Kdybyste se mě rok zpátky zeptali, jestli bych něco neušila, tak bych na Vás pravděpodobně nechápavě koukala. Najednou se ale všechno změnilo a já jsem za to vděčná!

Já a Montessori přístup

Poprvé jsem se s Montessori přístupem setkala zcela náhodou někde na internetu, kde jsem na obrázku viděla, jak může vypadat dětský pokoj a hodně mě to tenkrát nadchlo.

Po narození Ondráška jsem vyrobila první Montessori mobil a tento okamžik vnímám jako zlomový, protože když jsem ráno viděla jeho reakci, jak byl soustředěný a jak mu nadšeně zářila očička, prožívala jsem krásný pocit naplnění a cítila jsem touhu tvořit dál, začít sdílet zkušenosti a hlavně INSPIROVAT.

A od té doby trávím většinu večerů studijem Montessori přístupu, tvořením hraček a pomůcek a také psaním článku na tento blog.

Velice si přeji, aby Vás čtení bavilo a inspirovalo!