Podzimní TO-DO seznam aktivit

Úplně jsem neplánovala, že jednou budu dělat pro Ondru sezónní seznamy aktivit 😀 ale když jsem začala tento první sepisovat, dost jsem se do toho zabrala a myslím, že nezůstanu jenom u podzimního To-Do listu.

Uvědomila jsem si, že jak mi jsou seznamy aktivit pomocné v té pracovní oblasti, můžou mi být nápomocné i v plánování společně stráveného času. Mít vždycky po ruce pár tipů na ven i na doma se prostě hodí.

Rozhodla jsem se začít se skromným seznamem a postupně ho „vytunit“ i třeba s vaší pomocí 😊

Verze k tisku je vám k dispozici ke stažení dole na stránce 😊 ta naše vytištěná už visí na naší ledničce 😊 Vše, co budeme dělat v rámci našeho seznamu podzimních aktivit, budu sdílet na fb S láskou, máma a také na instagramu 😊

A na závěr se pojďme navzájem inspirovat- napište mi dolů do komentářů, bez jakých aktivit by pro vás a vaši rodinu nebyl podzim podzimem.

Stáhnout PDF Podzimní to-do seznam aktivit

Zapište do políčka níže vaši emailovou adresu a obratem dostanete zprávu s odkazem ke stažení PDF.

Komentáře
 1. Lenka napsal:

  Pěkné. Děkuji za tipy 🙂 Je jich velká kupa. My jsme se zatím věnovali aktivitám jako sběr šípků i vlašských ořechů (ležely opuštěné uprostřed návsi), vaření polévky z dýně hokaido, ptačí krmítko jsme připevnili na balkón a samozřejmě pozorování tajuplné přírody při procházkách skrze les nebo kolem řeky s celou rodinkou nesmí chybět 🙂 Letos jsou všechny ty rudé šípky úchvatné…
  Anebo zrovna před pár dny mi myšlenky zabrousily do sezónních příprav pro náš šatník, díky kterým jsem odhalila dosud neobjevenou zálibu v pletení z příze Alize Puffy. Nevyžadují jehlice ani jiné pomůcky, tudíž se hodí právě pro laiky jako já. Na omak je upletená deka svou hebkostí neodolatelná a chystám se také na pletení botiček pro naše děťátko. https://youtu.be/Q1EF6lLy-xY
  Vidím ve Vašem seznamu i sběr šišek. Tady jsem našla inspiraci pro podzimní tvoření právě z šišek. https://cdn.stoklasa.cz/i/inspiration/960_auto/wm-is_b_3.18716_1.jpeg Kromě materiálů nasbíraných v přírodě pro ježky autorka použila plsť. Já se plsť chystám použít pro další pár botek pro děťátko, abychom měli tyto plstěné botky připravené na větrné počasí během delších procházek především při nošení v kapse. Jsou proti větru odolnější než ty pletené.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Inspirace do emailu
  Těší mne, když mohu inspirovat a když z té inspirace mají lidé radost. S potěšením Vám zašlu email, jakmile bude na světě další článek na blogu.
 • Kategorie