Cestovní Activity Board

Včera večer jsme s manželem přemýšleli, že bychom rádi vyrobili ještě nějaký dáreček pod stromeček pro Ondru … a protože často cestujeme, rozhodli jsme se, že na poslední chvíli vyrobíme cestovní activity board!

Připravte si …

Všechny potřebné věci jsme buď měli doma, nebo jsme je koupili v sousedním hobby marketu za pár korun. Na activity boardech je skvělé, že je můžete přizpůsobit jakémukoli věku dítěte! Inspiraci, co všechno můžete dát na activity board můžete načerpat v článku 50 + 1 aktivit pro Activity Board.

Naše příprava na activity board: perličky, dřevěné korálky, dřevěné kroužky, rolničky, dřevěné prkénko, světlo na baterky, kolečko, gumičky, provaz, bezpečnostní řetízek a petlice.

Naše příprava na activity board: perličky, dřevěné korálky, dřevěné kroužky, rolničky, dřevěné prkénko, světlo na baterky, kolečko, gumičky, provaz, bezpečnostní řetízek a petlice.

Protože je Ondrovi necelých devět měsíců, chtěli jsme, aby byl activity board především jednoduchý. To bylo to nejdůležitější pravidlo.

Tvoříme …

Tak, teďka když už máme materiál, je to hračka. K ruce si ještě připravte pilku, vrtačku, šroubovák a smirkový papír a můžeme jít na to!

Krok 1: Uřízněte prkénko o požadovaném rozměru. Protože mi chceme, aby byl náš výtvor hlavně na cesty, zvolili jsme rozměr 20 x 30 cm. (A ukázalo se, že je to úplně akorát.)

Krok 2: Důkladně celé prkénko zahlaďte smirkovým papírem, zaměřte se na hrany a rohy tak, aby všechna místa byla krásně hladká a příjemná na dotek.

Krok 3: Rozmístěte si na prkénko všechny komponenty a poznačte si tužkou místa pro vrtání či šroubky.

Závěrečný krok: A nyní již šroubujte, vrtejte, provlékejte, navlékejte a upevňujte … a dílo je hotové.

My jsme se nemohli rozhodnout, co na activity board vlastně dát a tak jsme nakonec vyrobili dva.

Jak se vám líbí? Nám moc a o to víc se těšíme, až si ho Ondrášek pod stromečkem rozbalí. Sledujte facebook S láskou, máma … podělím se s vámi o reakce 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Inspirace do emailu
    Těší mne, když mohu inspirovat a když z té inspirace mají lidé radost. S potěšením Vám zašlu email, jakmile bude na světě další článek na blogu.
  • Kategorie